Słodka konferencja

Słodka konferencja

Tematy na blogu
Kreator dokumentacji online

Słodka konferencja

Od Słodkiej Konferencji mija już prawie miesiąc, a ja dopiero dzisiaj mam czas, żeby wstawić trochę zdjęć i zrobić małe podsumowanie.
Słodka Konferencja było to wydarzenie dla słodkiej branży. Odbyło się 26 stycznia 2020 roku. Było ono odpowiednie dla osób, które myślą o założeniu własnego biznesu, jak i tych, które go już prowadzą. Na słodkiej konferencji można było poznać wiele ciekawych i inspirujących osób. Były też wykłady. Było dzielenie się doświadczeniem z prowadzenia swoich biznesów. Masa merytorycznej wiedzy!

A co ja tam robiłam? Byłam prelegentką. Dzięki zaproszeniu Uli Stępniak mogłam nie tylko podzielić się swoim doświadczeniem, ale i wysłuchać innych wartościowych prelekcji. Prezentacje były zróżnicowane pod kątem tematyki, każdy niewątpliwie znalazł coś dla siebie. Kto występował na scenie?
Zacznę po kolei:

  • Ula Stępniak – tutaj za dużo nie muszę się rozpisywać. Dzieli się wiedzą na temat prowadzenia słodkiego biznesu. I to jaką wiedzą! Samo mięso. Robi kawał dobrej roboty, nie wiem, gdzie ona znajduje na to czas. To za jej sprawką powstało całe wydarzenia.
  • Agnieszka Danowska-Tomczyk – opowiadała o PR, w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Podpowiedziała też dużo nie tak oczywistych rzeczy.
  • Później był mój wykład – mówiłam w prosty sposób o sanepidzie.
  • Kinga Błaszczyk- Wójcicka / Green Morning – ale ona robi zdjęcia, prawdziwa artystka. Prelekcja była na temat tego jak robić lepsze zdjęcia, na pewno pobudziła kreatywność w niejednej z nas.
  • Joanna Sławińska – było o poczuciu własnej wartości. To co wydarzyło się podczas tego wystąpienia ciężko jest opisać. Zdecydowanie wykład dał wiele do myślenia. Dla mnie był niezwykle wzruszający i długo zostanie w mojej pamięci.
  • Angelika Chwyć – ile ona ma w sobie PASJI! Możesz nie znać się na modelowaniu figurek (tak jak ja), ale i tak chcesz jej słuchać i chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej. Jej pracę widziałam wcześniej w Internecie i byłam (i nadal jestem) pod wrażeniem jej ogromnego talentu.
  • Niespodzianka Uli czyli pięć zdolnych kobiet, które opowiadały swoją historię i o tym co dała im grupa mastermind z Ulą.
  • Magdalen Sadowska – o marketingu w niebanalny sposób, ogrom wiedzy
  • Urszi – co tu dużo mówić, weszła na scenę i inspirowała do działania.

Cieszę się, że poznałam tyle miłych i życzliwych osób. Dziękuję też za ciepłe słowa. Miło słuchało się waszych opowieści. Fajnie, że do mnie podchodziłyście porozmawiać, albo po prostu powiedzieć „cześć”.

Tutaj podrzucam Wam link do oficjalnego filmiku podsumowującego Słodką Konferencje.

Zobacz więcej na ten temat na stronach naszego blogu.

Polub nas na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *